.

.

2017wish Брзина Продаваат Преку Експлозивна Одговараат-фустан Пролет Fivepence Ракав Дупки Секси Долго Фонд Европска Фустан ZL792

2017wish Брзина Продаваат Преку Експлозивна Одговараат-фустан Пролет Fivepence Ракав Дупки Секси Долго Фонд Европска Фустан ZL792

DEN 1248.00
DEN 1011.00
Количината на стоката
Тековен


Топло прашува :
1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости
2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 1-3 см грешка е нормален феномен
3. Нашата големина е азија големина нормално помали од НАС големина
4.Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата,ако не сте сигурни за големината детали
5.1 cm = 0.39 инчи 1inch=2.54 см
6.Единица : cm
Големина на табелата, Големина(см) Градите Должина на Ракав должина S 88 89 13 M 92 90 14 L 96 91 15 XL 100 92 16

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Лабава
Бренд Име:
ОСУМ ДО
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Деколте:
Асиметрични
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex,Чипка
Половината:
Природни
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Браун
Шаблон Тип:
Браун

Слични производи