.

.

3M-24M слонова коска Новородено Бебе Девојка Младата Цвет Свадба Партија Tulle Чипка Мрежа Фустани Деца Топката Наметки Формално 1-ВИ Роденден Облека

3M-24M слонова коска Новородено Бебе Девојка Младата Цвет Свадба Партија Tulle Чипка Мрежа Фустани Деца Топката Наметки Формално

DEN 1062.24
DEN 765.00
Количината на стоката
Тековен

Без ракави, круг деколте, врвот bodice украсени со applique на цвеќиња.
Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Појавување на еластична headband stitched со 3 D цвет. Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се во право во aliexpress,погрешна адреса или име случај ruturn или не добиете ќе биде купувачот одговорност.
Големина : 3-24 Месеци/Таг #3 M-24 M (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.5"/52cm
Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. High-waisted дизајн, скриени назад патент затворање, sash врски назад.
Сет Вклучуваат : 1 Pc Бебе се Облекуваат, 1 Pc Headband
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Полиестер, Сатен, Tulle
Боја : боја на слонова коска(како слики show)
Фустан Должина : Коленото Должина
Карактеристики : Бебе Бебе Девојки Принцезата Роденден Се Облекуваат.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
FEESHOW
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
фустан стил:
Цвет Партија Свадба Облечи
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
10039382
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Сатен
Материјал Состав:
Полиестер, Сатен, Tulle
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О вратот
Шаблон Тип:
Печати
боја:
слонова коска

Слични производи