.

.

2017 Infantil Деца Цвет Девојка се Облекуваат Деверуша Ливчиња Формално Фустан Vestidos Церемонија Свадба Булчински Партија Фустан со Голема Bowknot

2017 Infantil Деца Цвет Девојка се Облекуваат Деверуша Ливчиња Формално Фустан Vestidos Церемонија Свадба Булчински Партија Фустан

DEN 890.88
DEN 641.00
Количината на стоката
Тековен

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Лабава цвеќиња ливчиња лебдат околу hems на tulle здолниште.
3-слој здолниште, горниот слој tulle, 1 слој сатен и 1 поставата со пребивање за дополнителни полнота.0"/76cm 12 12 30.0"/73cm 10 10 27. (Освен некои земји и APO/FPO) Сите производи што се на залиха ,ве молам само да се купи.
Големина : 2-14 /Таг #2-14 (ве МОЛИМЕ проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина)
Големина на Табела : предложениот возраст и висина е само за вашиот референца. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА .
Корселе со отстранлив закачени brooch напред, голема bowknot со кука и јамка fastener на грбот. (Мерења прикажани во големината на табелата се однесуваат на објектот мерења, не тело)
Ознака Бр.
Совршен за партија, свадба, церемонија, роденден или други специјални прилики.
Сет Вклучуваат : 1pc Фустан
Состојба : Нова со ознака
Материјал : Полиестер, Сатен
Фустан Должина : Коленото Должина
Карактеристики :
Сатенски bodice, без ракави, скриени назад патент затворање. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
Наплата и Враќање Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
FEESHOW
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук,Сатен,Полиестер
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
10022504
Sleeve Стил:
Редовни
Occassion:
за партија, свадба, церемонија, роденден
Возраст:
2-12 Години

Слични производи