.

.

неправилни Мода Чипка-up Фустан 2017 Нови Жените Есен и Зима Долг Ракав Фустани Famale ОЛ Домот плетење Фустан

неправилни Мода Чипка-up Фустан 2017 Нови Жените Есен и Зима Долг Ракав Фустани Famale ОЛ Домот плетење Фустан

DEN 2059.20
DEN 1071.00
Количината на стоката
Тековен


ФУСТАН Големина
еден Должина : 100 ракав : 60 хип& биста 74-116 (растеглив)
 
Производот се мери во "cm".
1 инч = 2.54 СМ, 1 CM = 0.39 инчен големина може да се 1-3 CM грешки поради прирачник measuremt

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WAITSUN
Број На Модел На:
NRJ~3F~E312~А~58~850
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Материјал:
Памук,Волна
Декорација:
Sashes

Слични производи