.

.

Деца Бебе Девојки Фустани Елени Печати Божиќ Облечи Принцезата Памук Долг Ракав Партија Мини Фустан Деца Облека

Деца Бебе Девојки Фустани Елени Печати Божиќ Облечи Принцезата Памук Долг Ракав Партија Мини Фустан Деца Облека

DEN 259.20
DEN 207.00
Количината на стоката
Тековен


Опис
Најновите Божиќ Елени Деца Бебе Девојки Принцеза Се Облекуваат !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Прекрасна Фустан
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 Возраст 80 43 см 27 см 1-2 Години 90 46 cm 28.5 cm 2-3 Години 100 49 см 30 см 3-4 Години 110 52 см 31.5 cm 4-5 Години 120 55 cm 33 cm 5-6 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
На 25-Окт-17 во 11 : 04 : 37 BST, продавачот додадени следните информации :

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Girs Фустан
Материјал:
Памук
Стил:
Краток
Декорација:
Лак
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Слични производи