.

.

2018 жените нови везови v деколте, големи се подели tassel се облекуваат бела бохемски лабава празник облечи шупливи од V деколте, макси долг фустан

2018 жените нови везови v деколте, големи се подели tassel се облекуваат бела бохемски лабава празник облечи шупливи од V деколте,

DEN 2080.80
DEN 1977.00
Количината на стоката
Тековен

2017 жените нови везови v деколте, големи се подели tassel се облекуваат бела бохемски лабава празник облечи шупливи од V деколте, макси долг фустан
големина на разговор :
Единица : CM големина должина биста ракав(вклучуваат tassel) S 125 92 50 M 125 94 50 L 125 96 50 XL 125 98 50
Модел шоу :

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
canwedance
Материјал:
Памук
Стил:
Бохемски
Силуета:
Лабава
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Tassel
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Флорални
Извор категорија:
Стоки на залиха
Стил:
Европа и сад
елемент:
Вез
ткаенина име:
Памук
боја:
Бела
Големина:
S,M,L,XL

Слични производи