.

.

Виолетова Бебе Девојки Прв Роденден Заедница Фустани Деца Партија Бал Принцеза Деверуша Деца Туту Фустан Девојка 3-14 Година

Виолетова Бебе Девојки Прв Роденден Заедница Фустани Деца Партија Бал Принцеза Деверуша Деца Туту Фустан Девојка 3-14 Година

DEN 3636.96
DEN 1855.00
Количината на стоката
Тековен

Ние сме горди да го претстави ова убава облека. Ова е навистина шармантен и ќе ве молам сите мало девојче или навистина роднина или пријател кој купува тоа. Секоја посебна прилика како на пример, свадба, крштевка, забава ,роденден итн итн.И трговија на големо купувачи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.ние ќе ви даде најдобра цена и брза испорака! 100% реална слика! Секој фустан е внимателно дизајниран да се направи секоја мајка ги задоволи!
Големина : за ДЕВОЈКА од 3 T да 14 T, големини како што е подолу :
Мед , ова е референтен број, ве молиме оставете порака за да кажете ми кои се вашите деца висина, биста ,половината големина, Така што јас може да ви помогне да се избере вистинската големина. Поради мерење метод, за грешка при мерење во 1-2 cm.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
LOTTLA TOGER
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Декорација:
бисери
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
135
Јака:
О Деколте
1:
vestido infantil
2:
бебе девојка се облекуваат
3:
девојки облека
4:
девојки фустан
5:
костимот
6:
Бал
Број На Модел На:
свадба фустан
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Повод:
Свадба, Церемонија, Партија, Dressy, Секојдневно, Одмор
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Слични производи