.

.

Деца Деца Бебе Девојки се Зголеми Флорални Оглавник Фустан Партија Церемонија Фустан Лето Backless Мини Фустан Облека 6M-5T

Деца Деца Бебе Девојки се Зголеми Флорални Оглавник Фустан Партија Церемонија Фустан Лето Backless Мини Фустан Облека 6M-5T

DEN 233.28
DEN 187.00
Количината на стоката
Тековен


Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.5 cm 3-4 Години, 120 59 см, 32 см 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ви благодариме.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Girs Фустани
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Appliques
Јака:
О Деколте

Слични производи