.

.

Девојки Фустани,Лето Плажа Стил Цветни Печати Памучни Фустани,Девојки Фустани За Партијата и на Свадба

Девојки Фустани,Лето Плажа Стил Цветни Печати Памучни Фустани,Девојки Фустани За Партијата и на Свадба

DEN 674.88
DEN 574.00
Количината на стоката
Тековен

понекогаш, неколку дена повеќе. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку ebay порака. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. обично се потребни околу 18-25 работни дена. Ве молиме да ни даде можност да ги решат проблемите. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние секогаш одговарајте на ebay пораки во рок од 1-2 дена. Брод во Светот, брод од страна на hongkongpost и Кина пост. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. ние само одговор ebay порака, не го испрати е-мејл. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин.
За Превозот :
1. Мора да се согласувате и прифаќате овој термин ако понудата за оваа точка. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете ја вашата ebay порака. Оригиналниот и да се врати превозот надомест нема да бидат вратени или надоместени под сите околности. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Силуета:
Плажа
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
FANCOUVEN
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Декорација:
Возбудува
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи