.

.

DeerLady Бела Завој Фустан 2017 новодојдени V Вратот Фустан Bodycon Крстот Назад Rayon Макси Долго Завој Фустан ХЛ трговија на Големо

DeerLady Бела Завој Фустан 2017 новодојдени V Вратот Фустан Bodycon Крстот Назад Rayon Макси Долго Завој Фустан ХЛ трговија на

DEN 2174.40
DEN 1718.00
Количината на стоката
Тековен


ATTNTION : Овој фустан е Приближно 143cm долго.Таму може да има 1-2 см се разликува помеѓу различни големини.
сакате да погледнете повеќе? ве молиме кликнете тука за да го проверите црна боја за :

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Бренд Име:
lady елен
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Број На Модел На:
hj425 RAYON завој фустан
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex,Rayon
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Патентите
Големина:
XS S M L
Повод:
Клуб/Партија/Свадбена/Славна Личност Вечер/Коктел
Високо Квалитетен материјал:
90% RAYON 9% НАЈЛОН 1%SPANDEX
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима( во вратата)
Потсетник:
Сува чиста, Не се свитка или притисок;Не висат на закачалка
Боја Стил:
Бела
Услуга:
Трговија на големо ,ODM,ОЕМ,Лебл услуга достапна

Слични производи