.

.

Фустани За Девојки 2018 Девојка Солидна Фустан Деца Лето Симпатична Фустани За Бебе Девојка Деца се Облекуваат за Детска Облека 3 Боја 0-2T

Фустани За Девојки 2018 Девојка Солидна Фустан Деца Лето Симпатична Фустани За Бебе Девојка Деца се Облекуваат за Детска Облека

DEN 768.00
DEN 561.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа е безбедно ! И вие не мора да плаќаат за курир. Обично Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние сме многу брзо да се одговори на нашите купувачи, не само пред продажбата, но, секако, по продажба, исто така,. Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани, ние не преземе дополнителни увоз данок на вашиот counrtry, не даваат лоши повратни информации, бидејќи од неа. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро! Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да
размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Вие може да ни e-mail на викенд,ние секогаш може да работи за вас во секое време!
4) Наплата
Размена Само
1.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе пакет на стока во многу безбедна и тешко пакет. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Сигурно ќе видите сите овие добри работи ако ги погледнеме нашите повратни информации од задоволни купувачи. Ви благодарам многу!
2)ПРЕВОЗОТ
Сите предмети ќе бидат брод во 2 -7days од вас заврши на плаќање.
Сите пораки ќе бидат одговори на рок 12-24 часа.
Бидејќи ние сме во онлајн продажба ние претпочитаат да се земе вашите прашања преку електронска пошта.
1)на ВНИМАНИЕТО на
Ве молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.

Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Број На Модел На:
бебе се облекуваат
фустан стил:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
ideann
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Лак
Јака:
О Деколте
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Памук
боја:
Бела,Розова,Жолта

Слични производи