.

.

Лето Макси Долг Фустан Жените 2018 Нова Мода Краток Ракав Цврст Секојдневен Фустани Femme Џебови Облека Солидна Плус Големина XXL GV598

Лето Макси Долг Фустан Жените 2018 Нова Мода Краток Ракав Цврст Секојдневен Фустани Femme Џебови Облека Солидна Плус Големина

DEN 623.52
DEN 586.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Половината:
Природни
Број На Модел На:
GV598
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
НАСМЕВКА РИБА
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L,XL,2XL

Слични производи