.

.

2018 пролет жените големи димензии ѓубриво се зголеми шупливи од чипка се облекуваат женски плус големина мода домот bodycon фустан 4

2018 пролет жените големи димензии ѓубриво се зголеми шупливи од чипка се облекуваат женски плус големина мода домот bodycon

DEN 2088.00
DEN 1086.00
Количината на стоката
Тековен


· HKP : Тоа ќе потрае околу 7 до 15 работни дена да дестинација, тоа е често се користи за да се брод предмети до друг регион.
· ПРЕГЛЕДИ : Тоа ќе потрае околу 4 до 5 работни дена да дестинација, тоа е често се користи за да се брод предмети да се Southest Азија и Северна Америка.
ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи облека се плочка мерење, поради различни методи, различни скала грешка ситуацијата е поинаква.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
MOKnife
Материјал:
Lanon,Polyamide,Памук,Чипка
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Чипка
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
8102

Слични производи