.

.

Пролет Продаде Долг Ракав Чист Памук Мачка Се Облекуваат Со Триаголник И Три Парчиња На Pantyhosebaby Чорапи Бебе Девојка Облека

Пролет Продаде Долг Ракав Чист Памук Мачка Се Облекуваат Со Триаголник И Три Парчиња На Pantyhosebaby Чорапи Бебе Девојка Облека

DEN 1464.96
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
Памук
Стил:
Симпатична
фустан стил:
xc
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
xcfbb d
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
Круг јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Клучни зборови:
бебе чорапи

Слични производи