.

.

Божиќ Шега Лажни Lifelike Глувчето Моделот На Проп Ноќта На Вештерките Подарок Играчка Партија Оркестарот W25

Божиќ Шега Лажни Lifelike Глувчето Моделот На Проп Ноќта На Вештерките Подарок Играчка Партија Оркестарот W25

DEN 103.20
DEN 85.00
Количината на стоката
Тековен

Тоа е смешно шега играчка за дете. Тоа е Смешно Наставни Помагала Образование Проп Играчка Модел за детето. Карактеристики : Материјал : пвц Пластични Големина : 22*4.2 cm(8.66 инчен*1.65 инчен) Боја : Црна, Сива,Бела Нема Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Лажни Глувчето

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Димензии:
22*4.2 cm
Пластични Тип:
ПВЦ
Батеријата:
no
Број На Модел На:
6A51667
Mfg Серија Број:
Играчка
Бренд Име:
OOTDTY
Тема:
Хорор
Предупредување:
Не се јадат
Материјал:
Пластични

Слични производи