.

.

За PS2 Безжичен Контролер Gamepad Manette За Playstation 2 Controle Mando Безжична Џојстик За PS2 Конзола Додаток

За PS2 Безжичен Контролер Gamepad Manette За Playstation 2 Controle Mando Безжична Џојстик За PS2 Конзола Додаток

DEN 555.84
DEN 395.00
Количината на стоката
Тековен

4 GHz безжична аналоген контролер
Целосна аналоген/дигитален акција копчиња и твин аналогни контрола на стапчиња за PS2 контролори
Висок интензитет на повратната информација со вибрации
2 вградени мотори се направи игра повеќе реални
Примачот со активност индикатор за светло е компатибилен со контролер подлога
Работат со 2 x AAA (LR03) батерии(Батерија, не се вклучени) - авто штедење на батеријата функција
До 10m оперативен опсег
Пакување Содржина :
1pcs × Јасно Безжичен Контролер За PS2
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Детални карактеристики

Тип:
Gamepads
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation2
Број На Модел На:
За ps2 контролер
Бренд Име:
TECTINTER
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Пакет:
No
Тип На Објект:
За PS2 безжичен Контролер
Функција:
Џојстик За playstation 2
Модел:
За ps2 gamepad
Состојба:
Бренд Нови
Тип:
mando За PS2
Одговара:
За playstation 2 controle
Стил:
За PS2 игра конзола
Број На Модел На:
За playstation 2 џојстик

Слични производи