.

.

Wholesales Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Поставите Булчински Жартиера Појас Поставите рачно изработени Со Вештачки Пердув Топла Продажба HY009

Wholesales Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Поставите Булчински Жартиера Појас Поставите рачно изработени Со Вештачки

DEN 374.40
Количината на стоката
Тековен

,што е подобро
2.Wholesales Гроздобер Протегала Чипка Свадба Жартиера Поставите Булчински Жартиера Појас Поставите рачно изработени Со Вештачки Пердув Топла Продажба HY009 Функција Ако ви треба многу компјутери,pls контактирајте со нас за попуст!! * Предмет Бр.
Превозот
1.
*Враќање, ако имаш погрешна предмети.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот. Ве молиме ги споделите со нас вашата свадба датум со цел да се уверам дали нашите време на испорака е во ред. : HY009 * оваа цена е за 1pcs жартиера * Големина : pls се однесуваат како belows Големина се Користи за Бедрото Големина S 14-17 инчен М 17-21 покажува инчен L 20-24 инчен XL 23-27 инчен XXL 26-29 инчен XXXL 28-32 инчен
Боја : однесуваат слика Материјал : Монистра,Rhinestones,Лента, бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.Ако вашата цел повеќе $150,ние ќе брод од страна на СФ-експрес,DHL,TNT или UPS-от,Fedex,тоа ќе биде потребно за 4-7 работни дена.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.
Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде wholesales цена.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
Ве молиме погледнете го боја како belows : ве Молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Акрилик,Најлон
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Број На Модел На:
HY009
Состојба:
Новиот Дизајн Гроздобер Стил
Големина:
used for 17-24 inch
боја:
Многу Боја Лента
Материјал:
Лента,Имитација Бисер Монистра
Стил:
Европа
Име:
свадба жартиера поставува
За:
свадба жартиера
Пакување:
1pcs свадба жартиера во една кутија

Слични производи