.

.

Yiday 1pcs Здрава Желе Црвена Боја Впие исклучување УВ Гел лак Професионални француски Ноктите Уметност Лак База на Гел Не Ги Палто Врвот

Yiday 1pcs Здрава Желе Црвена Боја Впие исклучување УВ Гел лак Професионални француски Ноктите Уметност Лак База на Гел Не Ги

DEN 158.88
Количината на стоката
Тековен

Pls контактирајте ме,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот со испраќање ,наплата , обезбеди попуст или подарок .Добра Репутација на Пазарот. Лек под LED светилка за 30 секунди или УВ светло за 2 минути.-Отстрани вулгарен остатоци на ноктите со чистење.-Нанесете тенок Врвот грб . За Спорот : Pls контактирајте со нас пред сакате да ја отворите некој спор. Ви благодариме за шопинг во нашата продавница,може да среќа и насмевка биде со вас. Нема Штета на Човечки Ноктите и Здравје. Под нормални околности, пристигнување време се постигне време за : 30од 60 дена.-Обликот на ноктите.Тоа значи без следење на информации на веб-страницата. Времето за испорака е околу 30-60 работни дена да повеќето земји, но 40-90 дена да Белорусија,Украина и Бразил. Pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.-Нанесете тенок слој на Боја Гел. Спецификации : Brand Name : Yiday Тип : Впие-оф УВ Гел лак Капацитет : 10 ml Нето WT : за 35g/еез Боја : Желе Црвено Износ : 1pcs Излечи : L ед & УВ ламба Пакување Листа : 1pcs x гел ноктите polsih Забелешка : 1,Имајте на ум:на флуоресцентна боја е различна од навистина боја . * Добар Лепило за Нокти' Површината. Дезинфенкцирам.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Тоа е вреди да се waitting тоа.Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт frist. Pls контактирајте со нас кога ќе го поставите цел ако имате потреба од тоа. Капа слободен раб. Со цел да се избегне спорот доаѓа од без следење на информации. Лек : 30 секунди во LED светилка. Ако сакате да ја отворите спор ,ве молиме изберете спорот со причина "и јас веќе не треба производ" или слична причина ,тогаш ние ќе рефундирање да ви одеднаш! Ние не дозволувајте да ви загуба тука! За повратни информации : Вашето задоволство и повратни информации е многу важна за нас.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Ув Гел На Ноктите
Бренд Име:
Yiday
Состојка:
Смола
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
10ml
Тежина:
35g/bottle
Предност:
Здрав и Еко-пријателски
Сертификат:
SGS/ MSDS/CE
Излечи:
LED или УВ Ламба
Траен Период:
4 Недели или Над
Натопете Off:
Yes
Земја/Регион на Производство:
Guang Zhou .Кина
Производителот Боја Име:
Yiday УВ Гел полски
боја:
Желе Црвена

Слични производи