.

.

MSHARE Впие Исклучување Гел Лак полски 10ml DIY УВ Помине Гел Поставени LED Светилка Лекување Долготрајни Гел Ноктите Уметност Шарени за Нокти Шминка

MSHARE Впие Исклучување Гел Лак полски 10ml DIY УВ Помине Гел Поставени LED Светилка Лекување Долготрајни Гел Ноктите Уметност

DEN 240.00
DEN 120.00
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor

Детални карактеристики

Бренд Име:
mshare
НЕТО-WT.:
10ml
Тип:
Гел За Полски
Број На Модел На:
MSSJ10R
Количина:
1pc
Состојка:
Природни смоли, Акрилик естер мономер
Тип На Објект:
Гел На Ноктите

Слични производи