.

.

100 Компјутери/Пакет 0.5 mm Игла-Совет Гел Пенкало Рефил за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

100 Компјутери/Пакет 0.5 mm Игла-Совет Гел Пенкало Рефил за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

DEN 198.72
Количината на стоката
Тековен

2) Продавачот НЕМА да имаат одговорност за било каква загуба или штета по објавувањето производи.Ви благодариме! Превозот/Поштенски услови & Услови 1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна. 5) Превозот време : Повеќето земји се за 15~45 дена, во зависност од превозот методи. 3) ве Молам, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот ако производот има каков било квалитет прашање пред Клиентот ја напуштат повратни информации или датотека спор. Продажбата услови & Услови 1) ве Молиме контактирајте со продавачот на англиски јазик, ние се извинуваме за непријатностите предизвикани за вас.

Детални карактеристики

боја:
100 Компјутери Црвена, 100 Компјутери Сина, 100 Компјутери Црна
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
BLINGIRD
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
BX00002

Слични производи