.

.

50 компјутери Гел Пенкало 0.5 mm Црна, Сина и Црвена боја Мастило Многу Добро Пишување Пенкало Метал Chirography Office & Училиште Пенкало За Студентот

50 компјутери Гел Пенкало 0.5 mm Црна, Сина и Црвена боја Мастило Многу Добро Пишување Пенкало Метал Chirography Office & Училиште

DEN 1228.80
Количината на стоката
Тековен


50 Компјутери Гел Пенкало 0.5 mm црна, сина и црвена боја мастило Многу Добро Пишување Пенкало Метал Chirography Office & Училиште Пенкало За Студентот

Детални карактеристики

Мастило Боја:
Црвена, Црна, Сина
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
0.5 mm
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
MADBEE
Материјал:
Пластични

Слични производи