.

.

4pcs/Многу 0.5 mm Симпатична Сирење Мачка Гел Пенкало Канцеларија Алатка Црно Мастило за Пишување Пенкало За Деца Подарок Училиште Материјали Стил Случаен избор

4pcs/Многу 0.5 mm Симпатична Сирење Мачка Гел Пенкало Канцеларија Алатка Црно Мастило за Пишување Пенкало За Деца Подарок Училиште

DEN 124.32
DEN 118.00
Количината на стоката
Тековен


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Пластика
Должина : Околу 17cm
Тежина : Околу 9g/парче
Мастило Боја : Црна
Облик : Сирење Мачка
Стил : Kawaii,Симпатична,Тренд
Количина : 4pcs

Детални карактеристики

Бренд Име:
umfinger
Број На Модел На:
catoon
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Слични производи