.

.

KAISH Квалитет Prewired Жици се Подигнат 1V1T Мини Алфа 250K Садови & 5 Начин Пикап Префрлате

KAISH Квалитет Prewired Жици се Подигнат 1V1T Мини Алфа 250K Садови & 5 Начин Пикап Префрлате

DEN 501.12
DEN 451.00
Количината на стоката
Тековен

Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Ние брод во 2 работни дена . Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
1 Том 1 Тон/5 Начин На Копчињата/1 Џек Socket
Доаѓа со 2 вистински Алфа садови 1x A250 K и 1x B250 K
Садови база е за 16mm; Бунари со дијаметар е за 8мм и вратило должина е околу 18mm
Квалитет на Жици се Подигнат за повеќето единствен калем магнети комбинација, не се полоши од Жици се Подигнат направени во евтини фабрики
Ве молиме консултирајте се со вашиот локален luthiers ако не знаете како да го инсталирате ожичување Темперамент
Ожичување Темперамент Комплет x 1
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.

Детални карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Слични производи