.

.

KAISH Сет од 2 Црна 18mm Дијаметар Рамен Врвот Метал Теле Гитара Барел Копчиња Бас Knob

KAISH Сет од 2 Црна 18mm Дијаметар Рамен Врвот Метал Теле Гитара Барел Копчиња Бас Knob

DEN 300.48
DEN 270.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.2 mm; Вкупна висина : околу 18mm
На дното централна дупка е 6mm кој може да се вклопи во повеќето метрички садови со дијаметар помал од 6mm, овие копчиња не се вклопуваат 1/4" Американски вратило садови
Висок квалитет на копчиња со faultless заврши
Гитара Копчиња x 2
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.

Детални карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Слични производи