.

.

KAISH 2 парчиња Црн Push На Гитара Abalone Топ Кап Купола Копчиња Бас Knob Telecaster Knob

KAISH 2 парчиња Црн Push На Гитара Abalone Топ Кап Купола Копчиња Бас Knob Telecaster Knob

DEN 431.52
DEN 388.00
Количината на стоката
Тековен

Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.
Ние брод во 2 работни дена . Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.00 ќе бидат потребни за испорака. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.

Детални карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Слични производи