.

.

KAISH 2 парчиња Гитара Keychain ги Собереш Носители Plectrum Случај Торба со 10 Избрани Дебелина Зема

KAISH 2 парчиња Гитара Keychain ги Собереш Носители Plectrum Случај Торба со 10 Избрани Дебелина Зема

DEN 205.92
DEN 185.00
Количината на стоката
Тековен

Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние брод во 2 работни дена .
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.00 ќе бидат потребни за испорака.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детални карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Тип:
4,ништовни

Слични производи