.

.

Топла Тока Начичкана Жените Чизми Црна, Црвена Заковки Кожа Пролет Лето Дами Чевли Жена Глуждот Чизми За Дожд Botas Mujer Сузана

Топла Тока Начичкана Жените Чизми Црна, Црвена Заковки Кожа Пролет Лето Дами Чевли Жена Глуждот Чизми За Дожд Botas Mujer Сузана

DEN 7248.00
DEN 3986.00
Количината на стоката
Тековен


добредојдовте на нашата продавница
Можете да се меша било брендови , бои и големини .
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Драг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.
Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 - 15 дена по приемот на плаќање.
Ако ви се итни, ве молиме да не цел. Ние не го прифати раш цел.
Ако водечките време не е проблем за вас и место на ред, ве молиме трпеливо чекаат. Ви благодариме.
Топла Продажба Кафеава Кожа Жените Чизми Отсечени Ѕиркаат Пети Сандали Чизми Чипка Глуждот Чизми Високи Потпетици Чевли Жена Booties Botas Mujer

Детални карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Број На Модел На:
HT8001
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
сила владетели
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Занитвам
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Polka Dot

Слични производи