.

.

Голф Клубот Putter Топката Пенкало Ballpoint Пенкало Голфери Подарок Кутија Сет Десктоп Оркестарот за на Училиште, Канцелариски Материјали бесплатен превозот

Голф Клубот Putter Топката Пенкало Ballpoint Пенкало Голфери Подарок Кутија Сет Десктоп Оркестарот за на Училиште, Канцелариски

DEN 624.00
DEN 374.00
Количината на стоката
Тековен


започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90
крајот
Производ : Оркестарот за Статистика Училиште Резерви(топче за голф пен )
Материјал : цинк легура + алуминиумски легури
Големина на : 15*0.7*0.7 cm
Пакување : Црна пакување кутија
Пакување големина : 18.3*9.3*2.2 cm
Пакување тежина : 112 G

Детални карактеристики

Изведени Серија:
Студија Канцелариски
Број На Модел На:
ТОЈ-02
Бренд Име:
herrick
Тип:
Голф Клубот Putter

Слични производи