.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 171 827 Заеднички Железнички Млазницата DLLA142P1333 Инјектор Млазницата 0433171827 За 0445120028/0 445 120 028

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 171 827 Заеднички Железнички Млазницата DLLA142P1333 Инјектор Млазницата 0433171827 За

DEN 6192.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно. Ви благодариме за вашата поддршка.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
Висок Квалитет 0 433 171 827 Заеднички Железнички Млазницата DLLA142 P1333 Инјектор Млазницата 0433171827
За 0445120028/0 445 120 028
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови.

Детални карактеристики

Специјални Функции:
DLLA142P1333
Објектот Тежина:
0.03KG
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Осветленост Дел Број:
DLLA142P1333
Бренд Име:
WEKY
Производителот Дел Број:
DLLA142P1333
Поставување на Возило:
DLLA142P1333
Објектот Должина:
10
Објектот Висина:
5
Другиот Дел Број:
DLLA142P1333
Материјал Тип:
Челик
Производот:
заеднички железнички млазницата
печат број:
DLLA142P1333
Млазницата Број:
0433171827
Инјектор:
0445120028
За:
дизел гориво
Млазницата:
0 433 171 827
Инјектор Бр.:
0 445 120 028
квалитет:
НАЈДОБРИ
Пакување:
WEKY
Материјал:
Челик

Слични производи