.

.

2 парчиња/многу Заеднички железнички сензор гориво притисок ограничување limte намалување на безбедноста олеснување вентил 1110010017

2 парчиња/многу Заеднички железнички сензор гориво притисок ограничување limte намалување на безбедноста олеснување вентил 1110010017

DEN 2667.84
DEN 2161.00
Количината на стоката
Тековен


1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.
2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.
3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.
4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.
5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.
6. Не MOQ барање ,долго перформанси живот.
2 парчиња/многу Заеднички железнички сензор гориво притисок ограничување limte намалување на безбедноста олеснување вентил 1110010017
Транспорт на курирската служба DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Поврзани производи
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!

Детални карактеристики

Поставување на Возило:
Инјектор
Специјални Функции:
Челик
Бренд Име:
WY
Објектот Должина:
6
Објектот Висина:
3
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Осветленост Дел Број:
1110010017
Производителот Дел Број:
1110010017
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.94
Другиот Дел Број:
1110010017
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи