.

.

Готвење униформи со долги ракави одговара на хотел со ресторан Houchu облека угостителските услуги на персоналот облека есен и зима облека

Готвење униформи со долги ракави одговара на хотел со ресторан Houchu облека угостителските услуги на персоналот облека есен

DEN 1100.16
DEN 902.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Тип На Објект:
Готвач Јакни
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
hf228

Слични производи