.

.

2018 Нови Врвот Заштитна Звучник Кутија Покрие Торба Покрие Случај За Bose SoundLink Боја Bluetooth звучник II Боја 2 (2 Генерација)

2018 Нови Врвот Заштитна Звучник Кутија Покрие Торба Покрие Случај За Bose SoundLink Боја Bluetooth звучник II Боја 2 (2 Генерација)

DEN 848.64
DEN 679.00
Количината на стоката
Тековен

Бренд нови ЕВА Торбичка Случај (Bose Говорник и полначот не е вклучена.)
Може складирање Bose Sound Link Боја Bluetooth звучник II и сите додатоци,заштита на вашата говорникот надвор од Гребнатини.
Специјален дизајн се вклопува за Bose Soundlink Боја II 2 Bluetooth Мобилни Говорникот
Вклучува и отвор за врвка за вашата удобност. можете да го носат насекаде.
Пакетот Вклучува : 1 x тежок Случај за Bose Sound Link Боја Bluetooth звучник II (Имајте на ум : Нема Појас. Не не испрати со мало пакет.Не звучници,само торба)

Детални карактеристики

Број На Модел На:
или Bose SoundLink Боја
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Кора Про
Тип На Објект:
Школка
Пакет:
Yes

Слични производи