.

.

Преносни Пилула+ Плус за Складирање Носи Торба Торбичка Кутија за Apple д-Р Дес Победи Пилула Bluetooth Звучник ЕВА тежок Случај Покрие Заштитник

Преносни Пилула+ Плус за Складирање Носи Торба Торбичка Кутија за Apple д-Р Дес Победи Пилула Bluetooth Звучник ЕВА тежок Случај

DEN 720.00
DEN 562.00
Количината на стоката
Тековен


Преносни Пилула+ Плус за Складирање Носи Торба Торбичка Кутија за Apple д-Р Дес Победи Пилула Bluetooth Звучник ЕВА тежок Случај Покрие Заштитник
Оваа неверојатна случај за вашиот Ритам Пилула+ / Пилула Плус говорник, ќе мора да го даде шут! Карактеристики : Потполно прилагодена за вашиот Beats Pill+/Пилула Плус говорникот, па тоа се вклопува совршено! Значителна внатрешниот дизајн : Build-во супер квалитет villus која е одличен баферот за вашите вредни говорник! Shockproof & Полу-водоотпорен Чува вашите скапоцени говорникот 100% безбедно. Рака на рака прави транспорт лесен и удобен, па можете да ги преземат тоа лесно! Случајот е направен со супериорен тешко ЕВА за издржливост. Ако вашиот пријател, исто така, има Beats Pill+ / Пилула Плус говорникот, неговиот едноставен, но многу модерен дизајн го прави голем дар идеја. Ние нудиме 100% Пари Гаранција за враќање на, Ако постојат проблеми со квалитетот. Answer : ___________________________ NOTE : говорникот или кабелот не се вклучени.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
SONGFUL
Број На Модел На:
Складирање Торба Торбичка Кутија за Apple д-Р Дес Победи Пилула Говорникот Случај Маска
Тип На Објект:
Говорникот Случаи
Материјал:
ЕВА

Слични производи