.

.

TOPIN Мини GPS Tracker во Реално време на Гласовен Повик Следење на Web/App Следење SMS Контрола на Монитор за Деца Милениче Багаж Автомобил Локатор

TOPIN Мини GPS Tracker во Реално време на Гласовен Повик Следење на Web/App Следење SMS Контрола на Монитор за Деца Милениче

DEN 1748.64
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме консултирајте се со вашиот дистрибутер за детални информации за СТАН клиентот. (Исклучување на мобилен телефон прво, пред инсталирање на SIM картичка) GPRS функција и на caller ID се прикаже функција треба да бидат претплатени за SIM картичката.net
Андроид апликација : 365gps
i OS апликација : 365gps
Login ID : IMEI број, Стандардната Лозинка : 123456
3. Порака : Откако вашиот уред се поставува надвор разни аларми, патникот ќе ја прими аларм порака помогнам и да може да ги внесете информациите за да ја видите содржината од алармот.Pressthe име на левата страна за да viewand измените информациите специфични за уредот. Иконата го претставува базна станица за позиционирање, иконата покажува GPS позиционирање.Притиснете го копчето"+" или "-" за да додадете/бришење на уредот. Телефонскиот број е оној за далечински слушање. На локација на уредот, може да бидат прикажани на мапата интерфејс и стандардно испратите интервал на информации за локација е 10 минути. Притиснете на иконата за да го смените map mode. Андроид апликација за IOS апликација 4. Звукот на мобилен телефон страна не може да се слушнат на уредот страна, додека звукот околу уредот може да се слушне на мобилен телефон страна. Текст старателот е име, телефонски број и претставникот иконата. The guardian 's name/иконата ќе биде прикажана во Спогодба. Производ функција l Повеќе Позиционирање на Владата : GPS+ a-gps+КГ л Светот GSM+GPRS 4-фреквенција Систем : 850/900/1800/1900 MHz l Automatic Time Update : Прецизни GPS време сервис и без рачни време на вредноста е потребно l Песна : корисникот е специфична локација може да се прашува преку мобилен телефон СТАН или компјутер l Ограда : Назначување област на мапата со поставување на уред како центар точка и алармот ќе се активира надвор веднаш откако корисникот на уредот оди во или надвор од оваа област l Репродукција : Распрашува движат правци на уредот во изминатите 3 месеци во секое време и насекаде каде l СОС : Во случај на итни случаи, притиснете го копчето за СОС копчето и уредот ќе се испрати на повици и пораки за помош на старател l Прошетка : Брои чекорите корисникот има одеше l Награда : Наградата е испратено преку СТАН на старателот е мобилен телефон и награда за напредокот може да се гледа l Најдете Уред : изгубени уред може да се најде преку АПЛИКАЦИЈА на мобилен телефон l Аларм : алармот може да се постави преку СТАН на старателот е мобилен телефон l Анти-нарушување на режимот, Откако без нарушување на временски опсег е поставен низ СТАН на старателот е мобилен телефон, уредот ќе shield гласовните пораки и повици l Глас : Со високо чувствителен микрофон, звукот низ уредот може да се слушне во реално време, во случај на итни случаи се случува за корисникот l Далечински Моќ-исклучување : уредот може да се исклучи преку СТАН на старателот е мобилен телефон l Далечински Рестартирајте : уредот може да се рестартира, преку СТАН на старателот е мобилен телефон l Интелигентни Заштеда на Енергија : уредот се исклучи/на GPS и податоци испратите во временски опсег наведени преку СТАН на старателот е мобилен телефон
3.

Детални карактеристики

GPS тип:
gps tracker
Бренд Име:
TOPIN
Напон:
5V
GPS Географска Локација:
Европа
Име На Модел:
ZX302 Со Батерија
Посебна Карактеристика:
На Интернет Поврзани
Големина На Екранот:
Под 2 Инчи
Објектот Големина:
31*18mm
Gps Модул:
Yes
Од Моќ:
5W
Траење На Батеријата:
30 Часа & Up
Време на мирување:
3day 7day
мрежна поддршка:
2G Мрежа SIM Картичка
SIM картичка интерфејс:
Еден нано слотот за SIM картичката
Посебна Карактеристика:
Далечинска Контрола
Бесплатен Сервис платформа:
www.365gps.net СТАН
Применливи Опсегот:
Децата, Постарите, Автомобил, Возило, Мотор, Велосипед, Багаж
GPS Географска Локација:
Азија, Европа, Африка, Јужна Америка, Северна Америка, Океанија, Antarctic
SMS Command Позиционирање Координира:
Yes

Слични производи