.

.

2 парчиња 3/8 Брзо Ослободување Конектор за 3/8 М Адаптер Притисок за Миење Цевка Цевка Градина за Миење Наводнување Конектор Mayitr

2 парчиња 3/8 Брзо Ослободување Конектор за 3/8 М Адаптер Притисок за Миење Цевка Цевка Градина за Миење Наводнување Конектор

DEN 521.76
DEN 313.00
Количината на стоката
Тековен


Брзо расклопување и да се поврзете преку брзи конектори за едноставен, заштеда на време и работна сила.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакет Се Вклучени :
2 x Адаптер
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник мене asurement.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
HG0014139
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : бакар
Боја : злато+сребро.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Лесно да се промени кога адаптер недостасува или оштетен, како резервни адаптер за да го користите. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Тема : 3/8"
Соодветниот Тип : градина зглобовите
Максимална Температура : 90°c
Макс Притисок : 150 бар/2175 psi 30 ltr х min.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
3/8 Притисок За Миење Конектор
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Тип:
Градина Вода Конектори
Стандард:
3/8 Брзо Ослободување Конектор

Слични производи