.

.

Mozhini Црно Бели Секси Интимна долна облека Градник голема големина супер push up градник лето чипка градник мали гради високи Push Up градник

Mozhini Црно Бели Секси Интимна долна облека Градник голема големина супер push up градник лето чипка градник мали гради високи

DEN 1184.64
DEN 651.00
Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 80 68 70 B 83 69 70 C 85 70 70 D 88 71 70 E 90 72 70 F 93 72 75 A 85 73 75 B 88 74 75 C 90 75 75 D 93 76 75 E 95 77 75 F 98 77 80 A 90 78 80 B 93 79 80 C 95 80 80 D 98 81 80 E 100 82 80 F 103 82 85 A 90 83 85 B 93 84 85 C 95 85 85 D 98 86 85 E 100 87 85 F 103 87 90 A 100 88 90 B 103 89 90 C 105 90 90 D 108 91 90 E 110 92 90 F 113 92
Мерење Во Инчи Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 31.5 26.8 70 B 32.7 27.2 70 C 33.5 27.6 70 D 34.6 28.0 70 E 35.4 28.3 70 F 36.6 28.3 75 A 33.5 28.7 75 B 34.6 29.1 75 C 35.4 29.5 75 D 36.6 29.9 75 E 37.4 30.3 75 F 38.6 30.3 80 A 35.4 30.7 80 B 36.6 31.1 80 C 37.4 31.5 80 D 38.6 31.9 80 E 39.4 32.3 80 F 40.6 32.3 85 A 35.4 32.7 85 B 36.6 33.1 85 C 37.4 33.5 85 D 38.6 33.9 85 E 39.4 34.3 85 F 40.6 34.3 90 A 39.4 34.6 90 B 40.6 35.0 90 C 41.3 35.4 90 D 42.5 35.8 90 E 43.3 36.2 90 F 44.5 36.2

Детални карактеристики

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32 или 70, 34 или 75, 36 или 80, 38 или 85
Бренд Име:
mozhini
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
лето градник
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Градник Стил:
Им Помогнам,Minimizer
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
лето градник:
супер push up градник
голема големина градник:
Чипка градник

Слични производи