.

.

Секси Соберат Push Up Градник Underwire Чипка Градник Сечење На Врвот Долна Облека Основните Градник Intimates Долна Облека Brasier

Секси Соберат Push Up Градник Underwire Чипка Градник Сечење На Врвот Долна Облека Основните Градник Intimates Долна Облека Brasier

DEN 140.16
DEN 107.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодарам многу!!! ^-^
Карактеристики :
Вез & Мрежа Флорални Дизајн , Жешки Секси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Високо Квалитетен Материјал ,Удобен За Носење.
4) Ние само брод да се потврди цел адреси.

Детални карактеристики

Чаша Големина:
една големина
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
градник
Бренд Име:
WJ
Градник Стил:
лесна
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Никој
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Куп Форма:
Полна Чаша
Стил:
Секси

Слични производи