.

.

2017 Жените Секси Градник Двојно Push Up Градник Супер Притисни До Лесна Градник Б Првенство Секси Дама Push Up Градник Долна Облека Се Собираат За Девојки

2017 Жените Секси Градник Двојно Push Up Градник Супер Притисни До Лесна Градник Б Првенство Секси Дама Push Up Градник Долна

DEN 195.84
DEN 163.00
Количината на стоката
Тековен


Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2017 Жените Секси Градник Двојно Push Up Градник Супер Притисни До Лесна Градник Б Првенство Секси Дама Push Up Градник Долна Облека Се Собираат За Девојки
3/4 Чаша
Куп : 3/4 чаша Големина : 75 B/80 B/85 B Боја : како што е прикажано Материјал : 95% Spandex Поддршка Тип : Underwire
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детални карактеристики

Чаша Големина:
75B, 80B, 85B
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените градник
Градник Стил:
Лесна,Им Помогнам На
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Бренд Име:
COCKCON
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секојдневниот
Материјал:
Spandex
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Забавува Кука-и-око

Слични производи