.

.

yasemeen секси жени чипка beading градници Лесна push-up градници долна облека се соберат Градник Unlined Лесна Градник за Жени А Б чаши

yasemeen секси жени чипка beading градници Лесна push-up градници долна облека се соберат Градник Unlined Лесна Градник за Жени

DEN 911.52
DEN 474.00
Количината на стоката
Тековен

modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor
modname=ckeditor
modname=ckeditor
1. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 1-3 дена по уплатата е потврдено.
2. Можете да ги пратите на вашиот парцела со следење на број во оваа веб-страница : www.17track.net/en
3. Времето за испорака е зависеше на испорака компанија која ќе го изберат. Ако чекате повеќе од 60 дена , ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот со вас. modname=images&cols=1&colspace=10&rowspace=10&align=center

Детални карактеристики

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38, 40
Бренд Име:
yasemeen
Градник Стил:
Лесна,Push-Up,Minimizer
Материјал:
Памук,Spandex,Чипка
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Beading
Шаблон Тип:
Печати
Затворање Тип:
Назад Затворање,Четири Кука-и-око
Број На Модел На:
жените чипка beading градници
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Слични производи