.

.

2018 Секси Домот Градник и Гаќи Поставите Жените Градници долна облека Push Up Градник поставите Луксузни Lingeries Чипка Везови Градник Краток Сет BS8

2018 Секси Домот Градник и Гаќи Поставите Жените Градници долна облека Push Up Градник поставите Луксузни Lingeries Чипка Везови

DEN 863.04
DEN 648.00
Количината на стоката
Тековен


Детали За Производот
Ткаенина име : mesh Ткаенини главна состојка : најлон / најлон Ткаенина главна компонента на содржината : 90 (%) Поставата Материјал : Полиестер (ПЕТ) Храна и состојки во : 90 (%) Стил : традиционални За публиката : млади жени Стил : прекрасна Е таму Прирабници : челик прстен Дизајн Карактеристики : лакови, тантела, вез Куп-тип : 3/4 чаша Мувла првенство тип : под дебели тенка Тип на рака на : Фиксен рамо појас Гради тип : По три реда hasp За оваа сезона : зима, пролет, лето, есен Бои : светло зелена Големина : 70 A, 70 B, 70 C, 75 A, 75 B, 75 C, 80 A, 80 B, 80 C, 85 B, 85 C Категорија : Градник Поставува Надеж : Полиестер
Големина Информации
ОБЈЕКТОТ СЛИКИ :

Детални карактеристики

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85B, 85C
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Поддршка Тип:
Underwire
Бренд Име:
krastmoon
Градник Стил:
Им Помогнам,Еден-Парче,Minimizer
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Свила,Најлон,Spandex,Памук
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
BS8
Стил:
секси шармантна
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
модул тип:
А/Б/В чаша
Функција:
тело, секси, удобно,им помогнам на
Боја Стил:
Природна Боја

Слични производи