.

.

ТОПЛА 2017 Мода Секси поставен чипка градник се соберат заедно Форма Носат жените градник поставите Удобна долна облека на жените градници чипка градник сет

ТОПЛА 2017 Мода Секси поставен чипка градник се соберат заедно Форма Носат жените градник поставите Удобна долна облека на жените

DEN 907.20
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Чаша Големина:
70A, 70B, 70C, 75A, 75B, 75C, 75D, 80A, 80B, 80C, 80D, 85B, 85C, 85D, 90C, 90D, 95C, 95D
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Чипка
Градник Стил:
Им Помогнам На
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
уништи
Стил:
Секси
Број На Модел На:
017
Затворање Тип:
Назад Затворање
Рака Тип:
Прилагодени-ремени

Слични производи