.

.

Нови 24V Автомобили 2 Брзина Силен Ветар Мини Фан Црна Авто Кул Фан Фан Прилагодливи Молчи Кулер Брзина Камион Ладење на Воздухот Фан

Нови 24V Автомобили 2 Брзина Силен Ветар Мини Фан Црна Авто Кул Фан Фан Прилагодливи Молчи Кулер Брзина Камион Ладење на Воздухот

DEN 720.96
Количината на стоката
Тековен


Модел : HX-T304
Напон : 24 V DC
Моќност : 15
Бучава :
Тежина : за 0,7 кг
Производ Димензии : 29.8 * 14.1 * 15.2

Детални карактеристики

Бренд Име:
PolarLander
Име На Модел:
автомобил фан
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Боја Име:
Црна
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
пластични
Специјални Функции:
авто кулер
Тип На Објект:
Греење & Фанови
200000204:
200000638

Слични производи