.

.

univinlions 7 титаниум пурпурна криви ножици миленичиња чешлање ножици куче, мачка коса clippers животинско clippers куче коса алатка за сечење

univinlions 7 титаниум пурпурна криви ножици миленичиња чешлање ножици куче, мачка коса clippers животинско clippers куче коса

DEN 650.88
DEN 586.00
Количината на стоката
Тековен


univinlions 7" титаниум пурпурна криви ножици миленичиња чешлање ножици куче, мачка коса clippers животинско clippers куче коса алатка за сечење
Материјал : 440 C
Цврстина : HRC 58~60
Две опашки сечење режа е нагорен криви, може да се користи како надолна криви кога го преку(наопаку)
Редовни режа големина : 7.0 инчен
Чистење Го Оценувате : 20%~30%
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење
За да ги зачувате на превозна цена, купи еден режа ќе биде без кожа случај, Но ние ќе ги заштити парцела добро : )
купи сет кожа случај или сет со чешел ќе биде кожа случај пакет.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Големина:
7 inch
Број На Модел На:
SPT05700001DZIS
вкупна должина:
околу 19~20 см
Заби:
18
боја:
Титаниум Виолетова
Сечилото Тип:
Криви
Сечилото Совет:
Тапа
Пакет:
Кожа случај или Поли торба

Слични производи