.

.

Бесплатен превозот 8X4 метри гумени лак со дигитално печатење за рекламирање прилагодено гумени финишот archway играчки

Бесплатен превозот 8X4 метри гумени лак со дигитално печатење за рекламирање прилагодено гумени финишот archway играчки

DEN 36480.00
Количината на стоката
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.Освен некои земји и APO или FPO адреси.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање. ви благодариме за вашиот вид разбирање. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.Продажба на мало и големо. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.
Payment Terms
1. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро.
Се Враќа&Наплата
1.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детални карактеристики

Материјал:
Најлон
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,> 6 години,8-11 Години,> 3 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
BingoQiMO
Број На Модел На:
BG-A0573X
Тип:
Гумени лак
кориснички:
ако сакате да ја прилагодите, pls контактирајте ме
големина:
8X4 M
Воздушниот Компресор:
110V/220V CE/UL
Употреба:
Настанот, забава, свадба, покажуваат, декорација, покажуваат
MOQ:
1pc
Додатоци:
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, пакување торба
Материјал:
Најлон Оксфорд ткаенина
Рок на плаќање:
T/T & Western Union& Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Предност:
Висок квалитет, лесен за употреба.

Слични производи