.

.

PKE Автомобил Алармот Систем Keyless Авто Влез Далечински Функцијата Auto Автомобил, Мотор Далечинско Централно Заклучување Притисни Старт Стоп Копчето За Lexus

PKE Автомобил Алармот Систем Keyless Авто Влез Далечински Функцијата Auto Автомобил, Мотор Далечинско Централно Заклучување Притисни

DEN 3615.36
DEN 3615.00
Количината на стоката
Тековен

8, скролување за да ја започнете операцијата 1, слем нога кочница, притиснете на копчето start за 1 секунда, започнете со автомобил директно 2, ако не depress подножјето кочница, притиснете на копчето start, пак на АКК-ON-OFF-ДО 3, паркинг, слем нога кочница притиснете на копчето start за 1 секунда, автомобилот flameout.
Ние поддршка за промет на големо, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за слободни
Поддршка за custom - автомобилски електронски безбедност на производи, имаме Кинески производители надвор од постар инженер, поздрави консултации Почитувани Добредојдовте вашето пристигнување Овој производ ние ви препорачуваме да се најде професионална да ви помогне да инсталирате овој производ детали за производот страница не е инсталиран на видео, ако не можете да најдете, можете да не контактирате Пратите вашата e-mail на нас, ние ќе испрати овој производ за да инсталирате видео на вас со нетрпение очекуваме да вашата писмо
PKE389 копче за да започнете, PKE темно заклучување индукција анти-кражба систем Главни карактеристики 1, далечински управувач автоматски се заклучува Паркинг затворени : PKE автоматско заклучување, повеќе од 2 метри од вратата на автомобилот автоматско заклучување копче за да започнете автоматски не успеваат (не може да ја стартувате автомобилот), автомобилот рог твит наскоро 2, далечински управувач автоматски да го отклучите, PKE автоматски да го отклучите : блиску до автомобилот во рок од 1,5 метри го отклучите вратата или светло се повлече на вратата за да ја отклучите вратата на два пати (изборен) го отклучите вратата, темни се заклучува автоматски лифт автомобил рог твит 2 Б, рачно отклучување, и потоа кликнете на далечинскиот управувач за автомобил рог твит 2, централната контрола отклучување C, можете да го користите копчето за да го почнете со нормална функција (возилото можат да бидат отворени) 3, remote start функција На, на далечинскиот управувач за контрола на далечина може да го контролира автомобилот започнете или flameout (мора да ја отворите закажување start mode) Б, remote start функцијата Притиснете на далечинскиот управувач за 3 секунди, моторот стартува (централно заклучување се уште е заклучена состојба) C, remote start-up време од 10 минути 4, отворен за назначување на чекање функција На, паркинг Стр датотека или неутрални (мотор започнете) се повлече рачната сопирачка, притиснете на копчето за да го почнете на копчето start за 2 секунди, а потоа на копчето светла полека флеш.

Детални карактеристики

Боја Име:
Две мали далечински управувач, Две големи далечински управувач, една голема и една smal
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Име На Модел:
hp-003
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
GIORDON
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
8cm
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Специјални Функции:
Keyless PKE Автомобил Алармот Систем
Тип На Објект:
автомобил Алармот Системи & Безбедност
Име На Модел:
hp-003
Специјални Функции:
Remote start, притисни старт, pke
Функција:
PKE (пасивен keyless entry)
feature2:
започнете стоп копчето
feature3:
автомобил далечинско заклучување
feature4:
keyless оди smart копче за притисни копче на далечинскиот
feature5:
smart key систем со push копчето start
feature6:
remote start систем keyless entry

Слични производи