.

.

200PCS/МНОГУ 280*150CM/80СМ Hammock hamac отворено Слободно време кревет виси двоен кревет за спиење платно замав hammock кампување Una hamaca

200PCS/МНОГУ 280*150CM/80СМ Hammock hamac отворено Слободно време кревет виси двоен кревет за спиење платно замав hammock кампување

DEN 177120.00
DEN 116899.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме имајте предвид дека, по долги транспорт, ние не може да гарантира интегритетот на пакување кутија, купувачи кои се смета дека се согласуваат со овој став. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Но ние гарантираме производ интегритет. 2) Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,можете да кликнете на линкот подолу за референца , По уплата е потврдена, ние ќе ги обработиме оваа цел и брод надвор побрзо! Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете со вашиот држава ' s царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување !Поради проблемот на царинење,ние нема да сноси било каква загуба,pls разберат!) Ако брод на Германија,pls ни даде Европската Унија Број!
Вие треба да ги прочитате сите опис на производот и известување пред исплата,и можете да ни кажете колку прогласи вредност на фактура и оставање на пораки во соодветниот ред,тогаш ќе го следат тоа,тоа е лесно да се царинење за вас! Не го измениме нашиот слики! Инаку ние ќе извештајот вас ! Сите на вашите опасност !
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
. Пред да го испратите производот низ ригорозни тестирање, не ќе имате било какви проблеми. Ако на пакувањето деформација, не се во доменот на квалитетот на жалбите, ве молиме да се разбере.
[xlmodel]-[custom]-[8888] Повеќе Информации Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Детални карактеристики

Општа Употреба:
Отворено Мебел
Број На Модел На:
SW065
is_customized:
No
Шема:
Како што е прикажано
Бренд Име:
ILHOVME
Големина:
Two-person
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
КАКО SHONW
Тип:
Hammock

Слични производи