.

.

9pcs/Set 3 коверти + 6 writting хартија Креативни Прозрачна Fairyland Серија Плик За Подарок корејски Канцелариски

9pcs/Set 3 коверти + 6 writting хартија Креативни Прозрачна Fairyland Серија Плик За Подарок корејски Канцелариски

DEN 129.12
Количината на стоката
Тековен


Материјал : Хартија
Плик со големина : 110*170mm
Писмо, големина : 210*280 mm
Пакет : 3 коверти + 6 writting хартија /многу

Детални карактеристики

Број На Модел На:
E0003
Материјал:
Обична Хартија
Бренд Име:
nbyinto
Употреба:
подарок плик

Слични производи