.

.

Топла продаде индустриски месо slicers за хотел Месо Slicer рент а кар попуст Сечење Машина замрзнато месо slicer

Топла продаде индустриски месо slicers за хотел Месо Slicer рент а кар попуст Сечење Машина замрзнато месо slicer

DEN 11424.00
DEN 10853.00
Количината на стоката
Тековен


Топла продаде индустриски месо slicers за хотел Месо Slicer рент а кар попуст Сечење Машина
Сликата покажува :
Карактеристики :
1.Целото тело користи висок квалитет на алуминиум, добри производ микс, убава дизајн.
2.Сечилото е направен од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, ја потврдува со меѓународните санитарни стандарди.
3.Подобрена лого дизајн, да работат повеќе непречено, полесно да се чисти, цврсти и издржливи.
4.Новиот дното плоча е направена од алуминиум, поцврсти, потрајни и убава.
5.Новиот рачка, побезбеден и убава.
6.Машината предвидува острилка, кои помагаат што повеќе да ги користат удобен , како и зајакнување на безбедноста.
7.На база исто така, може да биде обоен во различни бои или се полира.
Спецификации :
Сечење дебелина : 0.2-12mm
Должина на ножот : 200mm
Моќност : 0.42 KW
Напон : 110 V/220 V

Детални карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
сертификација:
CE
Моќност (W):
0.42 kv
Напон (V):
110v 220v
Функција:
slicer
Напон:
110V/220V
моќност:
0.42 KW
Должина На Ножот:
200mm
Сечење Дебелина:
0.2-12mm
Англиски упатство:
Yes
Име на производ:
GL0095

Слични производи