.

.

Нерѓосувачки Челик Месо Slicer 110V/220V/ Машина Десктоп Тип на Месо Машина Месо Машина за Сечење

Нерѓосувачки Челик Месо Slicer 110V/220V/ Машина Десктоп Тип на Месо Машина Месо Машина за Сечење

DEN 25296.00
DEN 24031.00
Количината на стоката
Тековен


*Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход. 1)Ако изберете DHL / ТНТ / FEDEX,ИТН , и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Може да изберете само еден дебелина .
Сечење дебелина : 2.
*Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.Ви благодариме
Ве молиме имајте во предвид како beblow !!! бидете сигурни дека ќе се обезбеди точни информации(примачот име,адреса и телефонски број ) кога ќе се направи ред,или тоа ќе ви го одложи за достава на време,ние не се одговорни за тоа.5/3/4/5/6/7/8/9/ 10 /11 /12 /13 /14/ 15/ 16 /17 /18 /19 /20 MM(ножеви големина изберете само еден)
Забелешка : ве Молиме кажете ни која дебелина сакате по се направи исплата. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ТНТ / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Детални карактеристики

боја:
110V 2 точка 5MM, 110V 3ММ, 110V 4MM, 110V 5MM, 110V 6MM, 110V 7MM, 110V 8ММ, 110V 9MM, 110V 10ММ, 220V 2point 5MM, 220V 3ММ, 220V 4MM, 220V 5MM, 220V 6MM, 220V 7MM, 220V 8ММ, 220V 9MM, 220V 10ММ
Функција:
Сечење,Сечкање,Мелење,Сечење
сертификација:
CE
Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
QX
Додатоци:
подржувач
Моќност (W):
550W
Напон (V):
110-220v
Напон:
110V
моќност:
550W
Сечење Дебелина:
2.5/3/4/5/6/7/8/10мм (изберете еден)
Англиски упатство:
Yes
Име на производ:
GL0012

Слични производи