.

.

Автомобил Додатоци За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Teramont Атлас 2017 2018 ABS Хром Автомобил Стил Rearview Страна на Вратата Огледала Покрие Трим 2 компјутери

Автомобил Додатоци За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Teramont Атлас 2017 2018 ABS Хром Автомобил Стил Rearview Страна на Вратата Огледала

DEN 1581.60
DEN 1313.00
Количината на стоката
Тековен


Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк,виша сила и слично.
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Teramont Атлас 2017 2018
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов . 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.
"Хонгконг пост воздух mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
"Кина Пост Воздух Mail" : Колет, генерално, ќе биде во рок од 15 дена - 35 дена да пристигнат на вашата адреса.
Следење на број ќе се обезбедува,On-line следење е на располагање во 3-5 дена по превозот.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена - 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса.
Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail"или" ЕМС експрес" или"Хонгконг пост воздух mail"за купувачот за испорака на стоката. Материјал : Висок Квалитет ABS Хром. Сепак,ние ќе ве информираме преку е-Маил.
Понекогаш,се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен.Должината на повеќе статии,ние ќе го користиме" ЕМС експрес" за купувачот да ја испорача.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија.
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
120631
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
canmazon
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017-2018
Објектот Висина:
1inch
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Teramont Атлас 2017 2018

Слични производи